Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


MAGAZÍN / OHLASY
Svatební mini zákusky a dorty

Nedávno jsme připravovali svatební mini zákusky - vedle klasických mini věnečků a mini indiánů jsme vyráběli šlehačkové mini zákusky (miňonky), které vypadají dobře, ale hlavně skvěle chutnají. Dle zpětných ohlasů byli všichni svatebčané se zákusky nad míru spokojeni, což nás velmi potěšilo. Novomanželům přejeme hodně štěstí a radosti ve společném životě :-)

 

 

 

V Královské cukrárně klademe důraz na kvalitu použitých surovin a používáme výhradně pravou šlehačku. V případě objednávek svatebních dortů a mini zákusků Vám rádi připravíme ochutnávku :-)

Svatební dorty Chrudim, Pardubice a okolí

V červnu jsme vyráběli několik svatebních dortů. Jako nejčastější byl poptáván 2 patrový kulatý dort ze světlého korpusu a s vanilkovou máslovou náplní, který byl potažený pravou mandlovkou. Zdobení dortů a barevné odstíny jsme vždy uzpůsobili přání svatebčanů.

 

Účast v projektu EU - Návrat do práce v Pardubickém kraji

Návrat do práce v Pardubickém kraji (Návrat do práce v PaK) 

Popis projektu

Projekt je zaměřen na zvýšení zaměstnatelnosti a zaměstnanosti ve zvolené cílové skupině a také na zvýšení šance k uplatnění na trhu práce. Tyto změny následně povedou ke zlepšení sociálního statusu i celkově finanční situace dané domácnosti, případně osoby, která o sebe samostatně pečuje. Cílem je nejenom celkově zlepšit životní úroveň ohrožené skupiny uchazečů o zaměstnání, ale také předejít či eliminovat negativní jevy, které na cílovou skupinu může mít dlouhodobá nezaměstnanost či evidence na úřadu práce - ztráta motivace, sociálních jistot, apod. Projekt je z 85 % financován Evropským sociálním fondem a z 15 % ze státního rozpočtu ČR.

 

Jaký problém projekt řeší?

Hlavním záměrem je pomoci účastníkům projektu při hledání zaměstnání, sladit jejich péči o děti do 15 let, případně jejich zdravotní stav, s pracovním životem a popularizovat jejich zaměstnávání. Osoby pečující o děti do 15 let věku a také osoby se zdravotní postižením či omezením jsou v současné době skupinami uchazečů o zaměstnání (dále jen UoZ), které jsou obtížně zaměstnatelné. Zatímco v posledním období celková nezaměstnanost klesá, v těchto dvou skupinách dochází k nepatrnému poklesu nezaměstnanosti, ale procentní zastoupení těchto skupin UoZ stabilně stoupá. Tedy jde o problém obtížné zaměstnatelnosti obou skupin.

 

Více informací na:

http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/pak/projekty_esf/projekty_v_realizaci/regionalni_individualni_projekty/navrat_do_prace_v_pardubickem_kraji

Čerstvé chlebíčky a bagety z vlastní lahůdkářské výrobny

Každý všední den vyrábíme čerstvé chlebíčky a bagety ve vlastní lahůdkářské výrobně. V naší nabídce naleznete také obložené mísy, mini chlebíčky, kanapky a slané dorty.

Kritériem pro výrobu kvalitních produktů jsou kvalitní suroviny, které odebíráme od osvědčených regionálních výrobců. Jsme rádi, že Vám chutná a stálých zákazníků přibývá.

Ochutnávka rakouských vín

Dne 12.12.2014 proběhla v naší cukrárně/kavárně ochutnávka rakouských vín, kterou nás provázel specialista na vína Andreas Aigner z firmy Stabrix (www.rakouskavina.eu). Akce se zúčastnilo celkem 16 osob. Ochutnávali jsme 7 vybraných vzorků bílých vín a 5 červených vín. K ochutnávce jsme připravili občerstvení zdarma. Večer byl ze strany našich hostů hodnocen pozitivně a v budoucnu se budeme snažit podobné akce opakovat.

Děkuji všem za účast.

Ondřej Votava

Podělte se o své zážitky v naší cukrárně

Dobrý den,

napište nám Vaše zážitky a zkušenosti s naší cukrárnou. Děkujeme za každou zprávu.

Prosíme , nevkládejte urážlivé, ani vulgární příspěvky nebo odkazy na konkurenci.

Vyhrazujeme si právo nevhodné příspěvky smazat.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Opište text z obrázku: *
captcha

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.